روزگار
انتظــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــار...... 
قالب وبلاگ
پيوندهای روزانه

نقاط حساس بدن زنان

امروز به این فکر می کردم که ما آدما باید بیشتر از نصف عمرمون رو کنار یه نفر از جنس مخالفمون طی کنیم

اما هر کدوم از ما واقعاً چقدر روح و جسم طرف مقابل رو میشناسیم

وقتایی که می بینم زندگی های زیادی به خاطر کم بودن اطلاعات توی زمینه روابط زناشویی از هم می پاشه دلم میسوزه

واسه همین امروز این مطلب رو نوشتم تا کسایی که نمیدونن یاد بگیرن تا از بودن با همسرشون لذت بیشتری ببرن .

و کسایی هم که خودشون استادن اگه چیز بیشتری بلد هستن بهم اطلاع بدن تا بزارم توی وبلاگ که هه استفاده کنن

همه ما جاهایی رو بلدیم که حساس هستن و ازشون برای روابط زناشویی استفاده می کنیم

اما این نقاط بیشتر از اینهاست.البته استثنا هم وجود داره وممکنه کسی باشه که روی یکی یا چند تایی از این نقاط تحریک پذیر نباشه .

اما دونستنش به درد می خوره

برای دیدن این نقاط روی ادامه مطلب کیلک کنید

 

گردن : گردن جزء نقاط بسیار خوب برای تحریک کردنه . البته برای گرفتن نتیجه بهتر از زبان استفاده کنید .

گوش : لاله گوش نسبت به لیسیده شدن خیلی حساسه . البته بعضی از خانمها این نقطه براشون تحریک کننده نیست

امتداد استخوان فک : این قسمت از صورت تحریک پذیری زیادی داره .برای تحریک بهتر از زبان استفاده کنید

لبها : فقط به بوسه فرانسوی اکتفا نکنید .با لبها مثل گرانبها ترین چیزی که دارید رفتار کنید .آروم ببوسیدشون .لبهای خانومتون رو لیس بزنید . گاز بگیرید . بازی کنید تا لذت ببرید

چشمهاتون رو به هم خیره کنید بعد آروم صورتتون رو به هم نزدیک کنید بینی هاتون رو به هم بمالید و بعد یه بوسه آروم . بعد فقط بغلش کنید  توی گوشش حرفای عاشقونه زمزمه کنید. مطمئن هستم که طرفتون احساس آرامش و امنیت زیادی رو با این کار تجربه می کنه

زیر بغل : زیر بغل خانمها نقطه خوبیه که بتونید اونا رو وادار کنید از لذت جیغ بزنن .البته خانمها هم باید به نظافت خودشون دقت کنن تا طرفشونم از این کار لذت ببره .

داخل بازوها : این قسمت به دلیل نرم بودن و پوست نازک خوب تحریک میشه و برای آقایونم همزمان لذت داره

مچ دست : این قسمت نسبت به بقیه جاها تحریک پذیری کمتری داره اما اگر با دست نوازش بشه اثر خوبی داره

سینه ها : فقط خودتون ر و به سر سینه ها محدود نکنید . از دست و زبان با هم استفاده کنید .از همه سینه برای تحریک کردن استفده کنید .گاهی از دندون استفاده کنید البته خیلی با دقت .زمان زیادتری برای تحریک سینه ها بگذارید .

روی دنده ها :این قسمت از بدن خیلی زیاد تحریک میشه. پس شروع کنید .زبون عضو خوبی برای تحریک این قسمته.

شکم : لیسیدن شکم از اون کاراییه که فقط یه آدم دیوونه ازش میگذره .شما که دیوونه نیستین ؟؟ !!

ناف : زبونتون رو داخل ناف خانومتون کنید و شوخی رو هم چاشنی کار کنید . مثلاً میتونید وانمود کنید دارید دنبال چیزی توش میگردید و از اون سول کنید چرا پیدا نمی شه

داخل ران : لیسیدن این قسمت و تحریک همزمان سینه ها با دست می تونه سر و صدای خانومتون رو بالا ببره .البته مراقب باشید زیاده روی نکنید . آخه همسایه ها خوابیدن !!!

پشت زانوها : این قسمت با زبون به خوبی تحریک میشن

ستون فقرات : زنها عاشق یه ماساژ حسابی هستن .بعد از یه ماساژ کوچولو مثل شکم میتونید کار رو با زبونتون ادامه بدید .مهر ه آخری بهتر از بقیه عمل میکنه

باسن : این جا نقطه خیلی خوبی برای لیسیدن , گاز گاز کردن و... خلاصه عالیه .استفاده کنید .

آلت تناسلی : این که گفتن نداره همه بلدن اما 3 تا نقطه هست که معمولاً از یکیش استفاده میشه

کلوروتیس

بالای آلت نقطه برجسته که بیشترین رشته عصبی بدن زن در اینجا وجود داره . با زبونتون میتونید تحریک کنید و همینطور با دست

نقاط A , G

نقطه جی داخل واژن وجود داره . میتونید با انگشت وسط بهش دشترسی داشته باشید . به این صورت .اگر خانم روی کمر خوابیده باشه انگشت وسط رو داخل کنید طوری که کف دستتون رو به بالا باشه .بالای واژن رو لمس کنید نقطه ای که بافتش با بقیه فرق داره .مثل کاغذ چروکیده .دنده دنده است. این نقطه خیلی تحریک پذیره پس زیاده روی نکنید چون طرف اذیت میشه.

نقطه آ همون مسیر رو بر عکس میرید ( رو به پایین ) یه نقطه هست که گوشت نرمی داره . این نقطه رو به صورت دایره ای مالش بدید . خیلی خوبه .

بین مقعد و آلت تناسلی : یه فاصله چند سانتی و جود داره که می تونید با زبون تحریکش کنید .

 

از با هم بودن لذت ببرید  .

 

 

[ ] [ ] [ مدیر ] [ ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

«بی آنکه بدانی دوستت خواهم داشت بی آنکه بر لب آرم در دل خواهم گفت بی هیچ سخنی گوش خواهم داد بی هیچ اندوهی در آغوشت خواهم گریست بی آ نکه حس کنی در تو آب خواهم شد.» «معنای خوشبختی این است که در دنیا کسی هست که بی اعتنا به نتیجه، دوستت دارد.» «گناه من دوست داشتن گلی بود که دیگران آبش می دادند.» «کجاست جاده ای که مرا به تو برساند ،کجاست کسی که آسمان را به من نشان دهد ، دلم از این ابرها گرفته . آنگاه که با دستانت واژه ی عشق را بر قلبم نوشتی سواد نداشتم اما به دستانت اعتماد داشتم .حال سواد دارم اما دیگر به چشمان خود اعتماد ندارم »«سبزتر از عشق چیست در این خاکدان ؟ سبزتر از عشق کوچه ای است که مرا به تو می رساند و مهتابی که راهمان را روشن می کند تا بی اعتنا از کنار هم رد نشویم»«وقتی نگاه عاشق کسی به توست می بینی اما دلت بسته به مهر دیگریست بی اعتنا می گذری و عاشقانه به کسی می نگری که دلش پیش تو نیست.»« عاشقانه می نویسم برای آنکه خاطرش آلام بی کس ام است.برای آنکه یاد نگاهش سوزش زخمی بر دل است.برای آنکه غم نبودنش طناب دار است بر گردنم.برای آنکه می خواهم عاشقانه به او بگوییم دوستت دارم.برای آنکه شاید دیگر مرا در یاد ندارد. می نویسم تا شاید مرا یاد کند.»«کنم هرشب دعایی کزدلم بیرون رود مهرش ولی آهسته می گویم الهی بی اثرباشد»«به کدامین جرم حکم انتظار برای من صادر شد.آیا عشق؟»«می دانم می دانی یا نه نمی دانم میخواهی یا نه اما من هر چه می خواهم تویی و هر چه نخواهم!! بخواهی یا نه راه گریزی از تو ندارم جز پناه بردن به اغوشت نیستی که و سخن گفتن با تو که نمی شنوی» «زندگی قافیه ی باران است من اگرپاییزم و درختان امیدم همه بی برگ شدند تو بهاری و به اندازه ی باران خدا زیبایی»«صحنه هاى تکرارى دیروز و لحظه اى که به فردا نزدیک است. زمان مىگذرد و من در پى زمان مى دوم و نمى دانم رسیدن محال است»«اشکای روز تنهایی... امشب چراباید بیاد؟»«رازها در دل شب در دل خاک میرود»«دلم می خواست در دریای هستی سوار کشتی احساس باشم»«می نویسم از تو . تا تن کاغذ من جا دارد.باتو از حادثه ها خواهم گفت. گریه,این گریه اگر بگذارد,با تو از روز ازل خواهم گفت.»« همه هیچکس شده اند»«باور کن حالم خوب نیست!اما چون"تو"هستی می توانم و سعی می کنم.»«می دونی بازی روزگار چیه؟؟ این که تو چشم بذاری من قایم شم . بعد تو یکی دیگه رو پیدا کنی»«قشنگیه عشق اینه که نتونی بهش برسی و بعدها خوشبختیش رو ببینی ، ولی بدی عشق اینه که از دستش بدی بعد بفهمی که عاشقت بوده»« عشق یعنی یک سؤال بی جواب»«عشق یعنی چهار دیوار بدون پنجره»«عشق یعنی گم شدن در لحظه ها» «دلم برای کسی تنگ است که قلبم برای داشتنش عمرها صبر میکند...» «انتـــــــــــــــــــــــــــــظار ...»
صفحات دیگر
امکانات وب

Pichak go Up